Remek teljesítmény Kaposváron

Szombaton az U12-es csapatunk szerepelt Kaposváron az országos gyermek bajnokság 6. fordulójában. Betegségek miatt Benéné Kovács Edit edző csak 10 játékost tudott magával vinni a fordulóra, ami azt eredményezte, hogy csere nélkül voltunk kénytelenek lejátszani mindkét meccsünket.

Az első találkozón a Szekszárdi Karvalyok ellen viszonylag simán arattunk győzelmet. Az ellenfél hasonló okokból kifolyólag még tartalékosabban állt fel, mint mi, így végig vezetve minden negyedet megnyerve abszolváltuk az első meccset.

A pihenő után a 2. mérkőzésünkön a Gyakorlós Csibék lánycsapat ellen már jóval kiegyenlítettebb volt a játék képe. Az első és harmadik negyedet 6 illetve 10 ponttal veszítettük el, de a 2. és 4. negyedben nagyobb arányban múltuk fel az ellenfelet, ami elegendő volt az újabb győzelemhez. Az utolsó negyedet 21-5-re nyertük, továbbá az is örömteli, hogy az 1-1 elleni emberfogásos védekezésben egyre jobb a csapat, a korábbi meccsekhez képest kevés hibával dolgoztak a fiúk.