Eddigi legnagyobb arányú vereségünk idén…

kép: hunbasket.hu

2020. FEBRUÁR 14. | 19:00

21. FORDULÓ
Széchenyi István Egyetemi csarnok
Agrofeed SZE Győri KC – Knipl Kft. Bonyhádi KSE 113-82 (26-19, 26-16, 33-22, 28-25)

Baki 12/3 – Pupp 8 – Maskaljevic 8 – Somogyfoki 8 – Gébert 4
Csere: Dorogi 16/6 – Pajor 15/9 – Tömösváry 7 – Csobán 4/3 – Jakab –

Rátvay Tamás : Nagyon örülök a győzelemnek, bár ez a játék késett egy hetet. Ha ennek csak a töredékét tudtuk volna múlt héten mutatni jobb helyzetben lennénk, de örülök, hogy ilyen fölényes győzelmet arattunk. Gratulálok a Bonyhádnak, végig küzdöttek, és megyünk tovább.
Morgen Frigyes : Sajnos 40 percen keresztül enerváltan játszottunk, így az első félidőben el is dőlt a mérkőzés, a harmadik negyedben sem tudtunk ezen változtatni. Ehhez még társult, hogy a Győr nagyon jó százalékkal dobott, mint kintről, mint bentről. Félidőben is mér 40%-nál jártak három pontos dobás mutatóban. A mérkőzésen egyértelmű volt, hogy a lepattanócsatában is dominanciát mutatnak. Sok sikert kívánok nekik a továbbiakban, gratulálok, mi pedig igyekszünk javítani.