U20: győzelem Győrben

2020. NOVEMBER 20. | 16:30
9. FORDULÓ
Széchenyi István Egyetemi csarnok

Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20 – Knipl Kft. Bonyhádi KSE U20 70-77 (13-26, 22-14, 17-13, 18-24)

Rutkai Péter: Nagyon jól sikerült elkapni a rajtot az első negyedben és jó védekezésből indított gyors indításokkal már az első negyedben tetemes előnyre tettünk szert, ami a második negyed elején közelített a 20 ponthoz (15p. 21-38). Ezután agresszív védekezésre váltott a Győr, mi pedig a sok labdavezetéssel segítettünk is nekik, és 5 perc alatt visszajöttek az eladott labdáinkból (10 db a második negyedben) a meccsbe (20.p 35-40). A harmadik negyed kiegyenlített játékot hozott (30.p 52-53), így a záró felvonásra maradt a döntés, hogy ki hagyja el győztesen a pályát. A hazaiak át is vették a vezetést, így náluk volt a lélektani előny, de csak pillanatokra, mert a srácok nagyon akarták ezt a győzelmet, és mindig akadt valaki, aki tolt egyet a csapat szekerén! Így egy nagyon hullámzó meccsen, nagy lelki erőről tanúbizonyságot téve, megérdemelt győzelemet arattunk. Több jó egyéni teljesítménnyel, de csapatként játszva (25 gólpassz, 18 szerzett labda), értük el ezt. Gratulálok a fiúknak és a Győrnek is, mert az ilyen meccsekkel lehet igazán fejlődni!