NB1B Zöld Csoport, U20 Fiú
2020. DECEMBER 11. | 15:00
12. FORDULÓ
Bonyhád Városi Sportcsarnok

Knipl Kft. Bonyhádi KSE U20- Óbudai Kaszások KA U20 67-98 (23-27, 11-27, 14-24, 19-20)

Rutkai Péter: A listavezető és még veretlen Óbudai Kosárlabda Akadémiát fogadtuk az elmúlt fordulóban Bonyhádon, így fiatal csapatunkkal nem mi számítottunk a mérkőzés esélyesének. Ennek ellenére nagyon bátor és eredményes játékkal kezdtünk és egy pontgazdag, extra első negyedet bemutatva vonulhattunk a kisszünetre. (23-27) A második és harmadik negyedben azért kijött a két csapat közti különbség, persze ehhez kellett a mi leromló dobó százalékunk és eladott labdáink is. Az utolsó negyedben még egyszer felszívták magukat a srácok és sikerült egy egál (19-20) negyedet játszani az Óbudai Akadémiával és ezzel tisztességgel helytállni. Két nagyon jó és két közepes negyedet sikerült ezen a mérkőzésen bemutatni, ami az ellenfél erősségét tekintve szerintem szép eredmény! Van sok apró dolog, amiben javulnunk kell, de jó úton járunk. Gratulálok a fiúknak a mérkőzéshez és az ellenfélnek a megérdemelt győzelemhez!