Bonyhád Városi Sportcsarnok

Atomerőmű KSE Bonyhád – Agrofeed SZE Győri KC 67-81 (7-25, 23-16, 17-18, 20-22)

Kezdő: Dorogi 13/3 – Verasztó 13/3 – Pajor 12/6 – Kalmár 3 – Gébert
Csere: Somogyfoki 9 – Baki 6 -Tömösváry 6/3 – Heimann 5 – Sebestyén – Renkecz

Morgen Frigyes: A mai napon a saját tragikomédiánkat játszottuk el. Sokkal jobban akarta a Győr ezen a napon ezt a győzelmet, mint ahogy mi, körülbelül 2 percünk volt, amikor jelen voltunk a mai mérkőzésen, minden máshoz csak asszisztáltunk. Teljesen megérdemelten nyert a Győr, gratulálok nekik!

Csaplár-Nagy Ervin: Maximális gratuláció a csapatomnak, végre olyan csapatként láttam őket, amit eddig még nem, olyan szívvel és lélekkel játszottak, ami mosolyt és boldogságot csal az arcomra. Megint magasra tették a lécet, úgyhogy ez lesz a következő elvárás. Gratulálok a Győrnek, hajrá Bonyhád tovább!

Képgaléria:

A teol.hu cikke:

Az első félidőben összeszedett tetemes hátrányt már nem tudta ledolgozni az Atomerőmű KSE Bonyhád, így a Győri KC győzelemmel térhetett haza a férfi NB I/B Zöld csoportjának péntek esti rangadójáról.

Négy percet kellett várni az első bonyhádi pontra, addigra a kisalföldiek már kilenccel terhelték meg a hazaiak kosarát. A győriek ezt az előnyüket az első negyed végére megduplázták, köszönhetően annak, hogy Morgen Frigyes játékosai akárhonnan próbálkoztak, szinte semmi sem akart nekik összejönni. A második negyedben elkapta a fonalat a BKSE, meg is nyerte azt, s a második félidőben is egyenrangú partnere tudott lenni ellenfelének. Sőt, többször vissza tudott kapaszkodni néhány pontra, de a lélektani határt nem tudta átlépni a vendéglátó, így két győzelem után vereséget könyvelhetett el a Bonyhád. Az eredmény alakulása. 4. p.: 1–11. 8. p.: 6–17. 13. p.: 15–30. 18. p.: 24–37. 21. p.: 30–41. 24. p.: 38–50. 28. p.: 46–50. 31. p.: 47–54. 35. p.: 55–68. 38. p.: 62–76.