U12: egy győzelem-egy vereségre futotta az állóképességből

GYERMEK KUPA- 2020/2021
2021. FEBRUÁR 14.

DOMBÓVÁRI KOSÁRSULI KE U12’’B’’ – KNIPL KFT.BONYHÁDI KSE U12 36-48 (10-7,16-20,6-8, 4-13)

BONYHÁDI KSE – GYKSE SZEKSZÁRD B  31-95 (8-13,7-34, 4-22, 12-26)

Ábrahám Péter : A hétvégi fordulóban az első mérkőzést a Dombóvár “B” csapata ellen játszottuk. Az álmos kezdést követően a második félidőben már azt játszottuk, amit előzetesen vártam. A meccs végén a támadásainkat sikerült pontra váltanunk, így egy viszonylag magabiztos győzelmet arattunk. A második mérkőzésen a nálunk képzettebb és pihentebb szekszárdi csapattal találkoztunk. Az első negyedben még sikerült tartanunk a lépést az ellenféllel, azonban az ezt követő negyedekben megmutatkozott a csapatok közötti különbség. A meccs tanulsága számomra az volt, hogy az edzéseken nagyobb hangsúlyt kell fektetni az állóképesség fejlesztésére. Viszont nagyon örültem annak, hogy nem feltett kézzel mentünk az összecsapásra és amíg bírtuk energiával, addig egészen jól játszottunk. Gratulálok a csapatnak!