NB I. B ZÖLD CSOPORT, FIÚ U20- 2020/2021
2021. FEBRUÁR 26. | 15:00
22. FORDULÓ
Bonyhád Városi Sportcsarnok

KNIPL KFT. BONYHÁDI KSE U20  – AGROFEED SZÉCHENYI EGYETEM GYŐRI KC U20 70-60 (16-17, 27-13, 15-7, 12-23)

Rutkai Péter: Sikerült a Budafok elleni második félidei agresszívitást és keménységet átmenteni erre a mérkőzésre, és így teljesen megérdemelten nyertünk ezen a mérkőzésen. Az első negyedben még fej-fej mellett haladt a két csapat, de miután védekezést váltottunk, sikerült megzavarni az ellenfelet és a második és harmadik negyedet 42-20-ra nyertük. Így az is belefért, hogy az utolsó negyedben kicsit már fegyelmezetlenebbek voltunk, de a győzelem szerencsére nem forgott veszélyben. Köszönöm a srácoknak a hozzáállást és gratulálok nekik a megérdemelt győzelemhez. További sok sikert kívánok a Győri csapatnak is a bajnokságban. Innen is mielőbbi jobbulást kívánunk Szabácsy Bencének! Sándor Daninak pedig köszönöm az eddigi munkáját!