U11: Ilyen amikor mindenki a maximumot hozza ki magából

KENGURU KUPA- 2020/2021
2021. ÁPRILIS 29. | 15:30
Nemzeti Kosárlabda Akadémia

KASI/C – KNIPL KFT. BONYHÁDI KSE U11 25-59 (4-25, 5-8, 6-12, 10-14) //létszám miatt 0-2 a hivatalos eredmény

Csaba-Tóth Zsófia: Kicsit ziláltan indult ennek a hétközi, pótló meccsnek a története, de nagyon örülök, hogy végül egy remek eredménnyel, boldogan térhettünk haza. Jó volt újra a kispadon ülni, és maximális dicséret illeti a gyerekeket, akik a “beugrós edző” utasításait is nagyon pontosan követték. Nem engedtem álmosan kezdeni a meccset, így a játékosok az első pillananattól kezdve tapadtak védekezésben, futottak támadásban, tétovaságot kiváltva ezzel az ellenfélből. Az első negyed lehengerlő különbségét ugyan a mérkőzés további időszakára nem sikerült hozni, de jópár pontos dominanciával zártuk az összes negyedet, így nagyon megérdemelten mondhatjuk magunkénak (az egyébként az ellenfél 7 emberrel való kiállása miatt egyébként is) biztos győzelmet. Gratulálok, igazi csapatmunka volt, és mindenki beleadta tudása 100%-át!