1014922_954841344530821_1777460459245354351_o

Nagy küzdelem után megérdemelt a győzelem!

Nem fenyegette semmi a biztos második helyünket, ám ha el akarjuk érni céljainkat, szeretnénk megszerezni a nyugati csoport első helyét le kellett győznünk a Baját . A vendégeknek égető szüksége lett volna a győzelemre, hiszen a mezőny nagyon szoros a 3. helytől a 8-ig csupán egy győzelem a különbség.

Read More

A mellékelt kép a nyugalom megzavarására alkalmas, mivel Hegedűs nem igazolt el csak volt idő mikor még egymás ellen küzdöttek centereink

Közönségszórakoztató játékkal nyert a Bonyhádi csapat!

A megszokottól eltérő időpontban vasárnap este rendeztük soron következő hazai meccsünket. Ennek ellenére a most már megszokottnak mondható 200-250 ember foglalt helyet, akik biztosan nem bántak meg egy percet sem, amit ezen az estén a városi sportcsarnokban töltöttek. Szoros első félidőt hozott a mérkőzés már 7 ponttal is vezetett az MAFC gárdája. Felrémlett a szurkolókban […]

Read More

image

Végre idegenbeli győzelem!

A kicsi ám annál hangulatosabb oroszlányi csarnok zsúfolásig megtelt. Zászlók, dobok és igen komoly hangerő állt a hazaiak oldalán. Jilling és Baki mellé Fetzer is feliratkozott a sérültek listájára az ifi meccs végén. Nem voltak azonban olyan gondok csapatunkkal, mint Győrben.