5 0.50 5 0 5 332 418 V5 0-1 0-4 0-5
2019. OKTÓBER 26. | 18:00
6. FORDULÓ
Bonyhád Városi Sportcsarnok
Knipl Kft. Bonyhádi KSE – Agrofeed SZE GYŐRI KC 89-98 (19-25, 18-24, 31-27, 21-22)

Morgen Frigyes : Emelem kalapom a játékosaim előtt, amit a 3-4. negyedben játszottunk, sajnálom, hogy megint nem ilyen energiával kezdtük el a meccset. Sajnos látszik már a közönségen, hogy rendkívül frusztrált mindenki az eredménytelenségünkből adódóan. De bizakodásra ad okot a második félidő, mégegyszer mondom kár volt így kezdenünk a mérkőzést és ellenfelünknek ilyen tetemes előnyt engedni. Az első félidőben rendkívül sok támadólepattanót szedett a Győr, gratulálok nekik, mi pedig igyekszünk javítani a továbbiakban.

2019. OKTÓBER 20. | 19:00
5. FORDULÓ
Knipl Kft. Bonyhádi KSE – EKE Eger KOK 67-74 (23-17, 19-28, 18-15, 7-14)
Morgen Frigyes : Tudjuk az okokat, hogy mire vezethető vissza ez a mai vereség, munka nélkül, akarásból sajnos nem tudunk meccset nyerni még az Eger ellen sem. Gratulálok az Egernek, további sok sikert kívánok.

2019. OKTÓBER 11. | 18:00
4. FORDULÓ
Knipl Kft. Bonyhádi KSE – DEAC U23 80-57 (19-19, 20-17, 11-13, 30-8)
Morgen Frigyes : A mérkőzés igazi pozitívuma számomra, hogy sikerült végre nyernünk, ez a gárda alkalmas lenne arra, hogy jelen pillanatban a tabellán úgy álljunk, hogy 3 győzelem 1 vereség, sajnos nem így alakult. Leginkább a mai napban a győzelemnek örülök, rengeteg hibával játszottunk, sajnálom, hogy csak a 4. negyedben voltunk kellően agresszívak a védekezésben, de lelkileg nagyon fontos volt már ennek a társaságnak, hogy legyen egy győzelme. Dolgozunk tovább, és igyekszünk az 5-5-ben történő játékban előrébb lépni.

2019. OKTÓBER 9. | 19:00
3. FORDULÓ
Messzi István Sportcsarnok
KTE-Duna Aszfalt – Knipl Kft. Bonyhádi KSE 100-72 (27-14, 26-15, 26-20, 21-23)
Morgen Frigyes : Sajnos nem azzal a játék erővel tudtunk elutazni a mérkőzésre amivel rendelkezünk. Az elmúlt két mérkőzésen már javuló tendenciát mutatott a játékunk, de sajnos kikaptunk hazai pályán, és szerettünk volna most javítani és egy jó mérkőzést játszani, és megszerezni az első győzelmünket. Sajnos a privát életből adódóan nem sikerült teljes kerettel elutazni kezdő négy játékosunk hiányzott, ezért csak ilyen teljesítménnyel tudtunk játszani. Gratulálok a Kecskemétnek további sok sikert kívánok!

2019. OKTÓBER 4. | 18:00
2. FORDULÓ
Knipl Kft. Bonyhádi KSE – Óbudai Kaszások 95-96 (24-15, 15-34, 31-25, 18-14, 7-8)
 Morgen Frigyes : Rendkívül csalódottak vagyunk, hogy nem sikerült hazai pályán ilyen fantasztikus közönség előtt a mai napon megszerezni az első győzelmet. Megint a végjátékot rontottuk el, kb. az első negyedben volt az a dominancia, és olyan játékkép, amit mi szeretnénk játszani. Második negyedben sajnos megint hibáztunk sokat a védekezésben, csakúgy, mint Cegléden, ezt visszavideózzuk és megpróbálunk rajta javítani. Nehéz mit mondani, dolgozunk tovább, reméljünk, hogy a következőnél már ezeket a végjátékokat a magunk oldalára tudjuk fordítani.

2019. SZEPTEMBER 20. | 18:30
1. FORDULÓ
Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Ceglédi KE-Knipl Kft. Bonyhádi KSE 85-76 (20-22, 25-10, 23-27, 17-17)
Morgen Frigyes: Először is gratulálok a Ceglédnek. Sajnos pocsékul dobtunk az első félidőben, nulla százalék volt a hárompontosok aránya, és nem voltunk kellően agresszívak sem védekezés terén a második negyedben. Ezek miatt alakult ki a nagy pontkülönbség. A védekezésünk során gondok voltak továbbá a kommunikációval is, de félidőben a fogadkozásoknak megfelelően sikerült rendezni sorainkat és visszajönni újra meccsbe. Nem gondoltam volna, hogy ez a főleg fiatalokból álló csapatunk nehézségekkel fog küzdeni állóképesség terén. A meccs igazából az utolsó másfél percben dőlt el a Cegléd javára. Egy kicsit csalódottak vagyunk, hogy így alakult, próbálunk építkezni majd ebből.