Bonyhád Városi Sportcsarnok

ATOMERŐMŰ KSE BONYHÁD – BÉKÉSI SZSK 82-76 (20-13, 25-27, 14-18, 12-13, 11-5)

Kezdő: Verasztó 18/6 – Baki 15/9 – Pajor 14/3 – Tömösváry 9 – Dorogi 8
Csere: Gébert 15 – Somogyfoki 3 – Heimann –

Morgen Frigyes : Ahogy Rutkai Peti barátom szokott fogalmazni, elszenvedtük ezt a győzelmet! Gratulálok a csapatomnak!!!

Balog Vilmos : Gratulálok a hazai csapat győzelméhez, nagyon férfias, kemény mérkőzés volt, a játékvezetők engedték mind a két oldalon a kemény játékot, ebből a hazai csapat jött ki jobban.

Képgaléria:

Legszebb jelenetek:

Így látta a meccset a kezdo5.hu:

Túlóra döntött az egyenlő erők küzdelmén, ugyan a Bonyhád kezdett jobban, de aztán felnőtt a feladathoz a Békés is és a rendes játékidő utolsó percében Meleg támadópattanójával és kosarával hosszabbításra mentett a gárda. Itt mindkét csapatnak volt még egy-egy kimaradt dobása, így jöhetett a ráadás, ahol 74-76 után elfogytak a vendégek: az utolsó öt dobásukat elrontották, közben viszont a Bonyhádnál Dorogi egy duplával egyenlített, Pajor kosarával már átvették a vezetést, majd jött Verasztó két büntetője, a végeredményt pedig ismét Pajor dobása állította be.

A Bonyhád legjobb dobói: Verasztó 18/6, Baki 15/9, Gébert 15
A Békés legjobb dobói: Meleg 23/3, Krstic 14/9, Frikker 9/3, Vass 9/6