Végre idegenbeli győzelem!

A kicsi ám annál hangulatosabb oroszlányi csarnok zsúfolásig megtelt. Zászlók, dobok és igen komoly hangerő állt a hazaiak oldalán. Jilling és Baki mellé Fetzer is feliratkozott a sérültek listájára az ifi meccs végén. Nem voltak azonban olyan gondok csapatunkkal, mint Győrben. Azonnal teljes gázzal álltak neki a meccsnek az első negyedben már eldőlni is látszott a mérkőzés 9- 28 –as állásnál. A második negyedben azonban döcögőssé vált támadójátékunk, csak 10 egységig jutottunk, ám még mindig jelentős volt előnyünk, 13 ponttal vonultunk pihenőre. A második félidőben azonban kapcsolt a hazai csapat. A szurkolók „kezdték” talán a hajrát majd a hazai csapat is megindult.2 pontra zárkóztak ám egy 1 perces rohanással viszonylag biztonságos 7 pontos előnnyel vártuk a záró etapot. Az utolsó negyed hatalmas küzdelmet hozott, aminek a végén a vendég Bonyhádiak örülhettek.A játék még mindig döcögött, de már közelített a megszokottabb játékképhez. Egy negyed jó játék ezúttal elég volt.Jövő héten, vasárnap Pécsen játszunk 11.00 – kor. Reméljük elkísértek páran minket.